WhatsApp Tek Kullanımlık Resim ve Videoları İndirme Eklentisi

WhatsApp Tek Kullanımlık Resim ve Videoları İndirme Eklentisi

WA Downloader, WhatsApp Web üzerinde size gönderilen tek kullanımlık resim ve video dosyalarını tek tıklama ile otomatik indiren bir tarayıcı eklentisidir. İlk kodladığım tarayıcı eklentisidir, bundan sonra daha fazla eklenti kodlamayı ve sunmayı planlıyorum.

Eklentiyi Google üzerinden indirmek için tıklayın

Eklentiyi açık kaynak şekilde Github hesabımda yayınladım, isterseniz inceleyebilirsiniz
https://github.com/v4r1able/wa-downloader

Kurulum yapmak için vermiş olduğum Github adresine giriş yapın ve yeşil renkli "Code" butonuna tıklayın.
Açılan pencerenin en alt kısmında bulunan "Download ZIP" isimli butona tıklayıp bir kopyasını indirin.

İndirdiğiniz zip dosyasını masaüstüne veya herhangi bir klasöre çıkartın ve "wa-downloader-main" isimli klasörü "chrome://extensions/" adresine girip -tarayıcınızın eklenti yönetme alanı- sürükleyin ya da "Paketlenmemiş öğe yükle" butonuna tıklayıp "wa-downloader-main" klasörünü seçin.

Kurulum özeti: Github üzerinden kopya oluşturup oluşturduğunuz kopyayı Google veya Opera eklentiler bölümüne sürükleyin veya "Paketlenmemiş öğe yükle" seçeneği ile ekleyin.

Eklentiyi kurduktan sonra WhatsApp Web'e giriş yapın ve size gönderilen tek kullanımlık resim veya video dosyasını açın ve eklentiye tıklayın, dosya otomatik olarak indirilecektir. Örnek video:

Daha fazla işinizi kolaylaştıracak eklentileri Google Developer profilimde paylaşmayı planlıyorum. Umarım yararlı olmuştur, iyi günler.

İlginizi Çekebilir

Javascript ile hava karardığında görünüm değiştirmek

Son zamanlarda popüler olan ve geceleri hayat kurtaran "karanlık tema" tabiri ile sitelerimizde yer edinmiş olan dark...

Devamını oku

Bu yazıyı paylaş