Hakkmda

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum ve yaşamıma İstanbul'da devam ettim. küçük yaşlarda babamın bana aldığı laptop ile yazlım dünyasına merak saldım. Öğrenmeyi ve yenilikleri çok seviyorum, kendi projelerimde ve belirli projelerde bulundum, zaman zaman Github üzerinden açık kaynak eklentiler ve insanların işini kolaylaştracak yazılımlar paylaşıyorum.

Yazılım dili olarak beni küçükken "Bu Facebook adresinde ve çoğu sitenin sonunda neden php var?" sorusu ile PHP, performansı ile beni etkileyen Node.js ve Python dillerini biliyorum. Bunun yanında veritabanı sistemi olarak MySQL ve Mongodb bilgim var. Kod yazarken de Visual Studio Code IDE'sini kullanıyorum ve orta düzeyde özellikli bir oyuncu bilgisayarım var.

Kişisel hayatımda aktif olarak basketbol sporuna ilgi duyuyorum ve profesyonel olmasa da aktivite olarak oynuyorum, ayrıca küçük yaştan beri ilgi duyduğum yazılım alanında ve siber güvenlik alanında kendimi her gün geliştirmeye çalışyorum ve kişisel sitemi blog eklinde kullanıp edindiğim bilgileri ve paylaşmak istediğim şeyleri burada paylaşıyorum.

Benimle çalımak veya bana ulaşmak istersen [email protected] mail adresi üzerinden veya aşağıda bulunan "İletişime Geç" alanından iletişime geçebilirsin.